KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13113505
nr 1311 3505
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Solnedgång. Signerad. Olja på pannå, 37,5x45,5 cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:11:08
1.000 kr
1.100 kr